שירותי מוסך > טיפול תקופתי - עשרת אלפים

מוסך בילי מעניק ללקוחותיו טיפולים שוטפים בשיקוף מלא ובשימת לב פרטנית להוראות היצרן ולזמן התפוגה של החלפים השונים על מנת להבטיח ללקוחותיו חיסכון משמעותי ועמידות של כלי הרכב לאורך זמן.

שירותי מוסך - טיפול תקופתי - עשרת  אלפים

טיפול עשרת אלפים
אם ברצונכם לשמור על המכונית שלכם במצב תקין ולחסוך כסף רב בהוצאות הרכב,יותר ממומלץ שתקפידו על ביצוע הטיפולים קבועים בעתם ובזמנם ובמוסך מומחה ואמין.
הטיפול הידוע בשם טיפול ''עשרת אלפים'' שבעצם נכון יותר לקרוא לו ''טיפול תקופתי'' צריך להיעשות בדרך ככל כל חצי שנה עד שנה, נתון שמשתנה לפי קביעות יצרני הרכב השונים ולפי תאריך התפוגה של הנוזלים והחלפים.
במהלך טיפול תקופתי נבצע מספר עבדות של החלפה כיוון ובדיקות שונות:
1. יוחלפו כל השמנים והנוזלים:שמן מנוע ומסנן שמן (טיפ קטן רצוי להחליף את הטבעת הקטנה הנמצאת על בורג ריקון השמן הוצאה של כמה שקלים שעשויה לחסוך בעיות רבות הנגרמות כתוצאה מנזילות שמן בהמשך.)שמן גיר וסרן אחורי, ושמן הגה כח. כמו כן יוחלפו נוזלי הבלמים והקירור,מסנני השמן, האוויר, והדלק.
2. יוחלפו הפלאגים (מצתים) והפלטינות שקימות עדיין במכוניות ישנות.נבדוק ונחליף במידת הצורך גם הרצועות השונות כגון רצועת התזמון, הרצועות של האלטרנאטור,רצועות המשאבות השונות כמו משאבות המים,הואקום,וההגה כח,וכן את רצועת מדחס המזגן. יש לבדוק שהרצועות לא מתחילות להיסדק ושהן מתוחות כראוי כמו כן צריך לבדוק את כל הצינורות הגומי לסדקים או נזילות ורצוי מאוד לבדוק ולהחליף גם את הגומיות שעל הציריות שיש שוכחים אותם משום מה פעולה פשוטה וזולה המבטיחה ארך חיים גבוה של הציריות בעתיד.
3. יש לבדוק את הבלמים והרפידות שאין בהם שחיקה ואת ההגה המתלים והסרנים לחופש בחיבורים. בדיקות בטיחותיות אלו חייבות על פי חוק!! להיעשות אך ורק במוסך מורשה ומקצועי המקפיד על כללי הבטיחות הנדרשים.
4. בדיקת ותיקון כל הנזילות: נזילות מים ממערכת הקירור. נזילות שמן מההילוכים,מההגה,ומהמנוע.
5. יש לכוון את האורות לגובה וחוזק אור שווה ולהחליף במידת הצורך.כמו יש לכוון את מערכת ההצתה וגם את הפלטינות (אם יש). וכן את אחוז הפחמן הנפלט מהאגזוז.במכוניות שהדבר אפשרי צריך גם לכוון שסתומים לפי הוראות היצרן.
6. בודקים גם את המצבר לקורוזיה ומצב המים.את האגזוז שהוא שלם ללא חורים או סדקים.ומומלץ בחום לבדוק גם את מצב הצמיגים בהזדמנות זו.

כפי שאתם רואים חשוב מאוד לעשות את הטיפולים התקופתיים אך רק במוסך מקצועי ואמין שיטפל ברכבכם באופן מקיף ומפורט.מוסך בילי יבצע ברכבכם טיפול יסודי הכולל את כל הפרטים הקטנים והגדולים בשיקוף מלא.
התקשרו עוד היום ונשמח לענות לפנייתכם באופן מיידי!!

בילי אישי : 050-5303262