מורשה דייהטסו וסנגיונג > מוסך מורשה דייהטסו

מוסך מורשה דייהטסו
דייהטסו מתמחה בתחום המכוניות הקטנות והקומפקטיות,למכוניות אלו יתרונות בתחום החיסכון בדלק,מציאת חניה החלצות מפקקים ונסיעה בעיר. אולם בדייהטסו מאמינים שמלבד זאת אפשר על ידי פתרונות עיצוב חדשניים לתת במכונית קטנה את כל הנוחות והביצועים של מכונית גדולה באפן יעיל נוח וחסכוני פי כמה.כיום כתוצאה משיתוף הפעולה עם טויוטה נהנית דייהטסו מכל היתרונות הטכנולוגיים הניהוליים והשיווקיים של ענק הרכב .עובדה המאפשרת לה לפתח דגמים חדישים ותחרותיים בשוק המכוניות הקטנות והחסכוניות העולמי ובפרט ידועה דייהטסו ביכולות התכנון והפיתוח של מנועים לרכבים קטנים.
 
הרכב היפני הראשון שיוצר אי פעם היה אופנוע בעל שלושה גלגלים אשר נבנה במפעל המקורי של דייהטסו ב1930. שבע שנים לאחר מכן הושק הרכב הראשון בעל ארבעה גלגלים.מאז ועד היום ממשיכה דייהטסו לפתח דגמים חדישים בתחום הרכבים החסכוניים. אולם מעניין שמלבד מכוניות קטנות יש לדייהטסו גם קו יצור לא מבוטל של רכבי שטח וחלקם פופולאריים מאוד בארץ כמו דגמי הטריוס הפרוזה ועוד. בישראל משווקת דייהטסו החל מ1983 לאחר שבעקבות סובארו פרצה החברה את החרם הערבי. ומאז היא זוכה לפופולאריות רבה כאן ודגמים רבים כמו האפלוז השרייד וכמובן הסיריון זכו כאן להצלחה רבה.
בדייהטסו מאמינים שאופן היצור הקומפקטי הוא המשך של מסורת יפנית עתיקת יומין של מצוינות בבניה ארכיטקטורה ואפילו יצור בובות השם דגש על פרטי פרטים חסכוניות וניצול מרבי של המרחב.
בין המוסכים המורשים לטיפול ברכבי דייהטסו בארץ נמצא גם מוסך בילי.הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם בכל שאלה.

אל תהססו התקשרו עכשיו
בילי אישי : 050-5303262