אודות

מאז הקמנו את מוסך בילי אנו משתדלים לעמוד בקריטריונים הגבוהים של שירות אותם הגדרנו לעצמו ועל רמת הצלחתנו במשימה זו יעידו הלקוחות שמלווים אותנו זמן רב. לקוחות מוסך בילי נהנים משירות איכותי הנתמך בידע ממוקד ועדכני ולשמחתנו מלווים אותנו עד היום ואף ממליצים על מוסך בילי בכל פה.

מוסך בילי מעניקים שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר אנו גאים במיוחד בקשר ההדדי והמפרה שנוצר במהלך השנים עם הלקוחות.אנו שואפים לתת לרכבם פתרון כולל על מנת להביאו למצב אופטימאלי ללא הוצאות מיותרות.גישת הטיפול שלנו גורסת שיש לבצע דיאגנוסטיקה מקיפה של כמה מומחים במערכות השונות ברכב לפני תחילת כל טיפול על מנת לתת פתרונות ממוקדים אפקטיביים וכדאיים ללקוחות.קשר טוב עם הלקוח אשר יודע להעריך חוות דעת אמינה וטיפול רציני הוא סוד ההצלחה שלנו.

אודות

מוסך "בילי בע"מ" – מוסך מורשה יבואן דייהטסו וסאנג-יונג- ונותן שרותי רכב כללי.
המוסך נוסד בשנת 1990וזכה לתעודות רבות כעסק המובחר. ברשותנו תעודות הוקרה רבות שאת חלקן תוכלו לראות באתר.

מוסך "בילי בע"מ " מבין ויודע כי שירות מדויק יעיל וחסכוני ללקוח הוא רווחי ומשתלם הן ללקוח והן למוסך.עיקרון הONE-STOP-SHOP מהווה נר לרגלנו ואנו שואפים לתת בטיפול אחד ערך מוסף מיידי ללקוח. פתרון בעיות הרכבים עכשיו ובפעם אחת, מביא לחיסכון בזמן, והתוצאה בדרך כלל היא ביקור חד שנתי במוסך.
אנו מתמחים בטיפוליים תקופתיים, בעיות חשמל, פחחות וצבע, אביזרי פלסטיק דיאגנוסטיקה עמוקה ומיזוג אויר לרכב. מוסך "בילי בע"מ" מספק סל פתרונות מקיף ללקוחותיו. כלומר, מענה כולל ומושלם לכל סוגי הטיפולים והשירותים הנדרשים לרוב סוגי הרכב ובכל הרמות המכאניות הנדרשות.

במוסך מועסקים טכנאים ומכונאים בעלי תעודות הסמכה כל אחד בתחומו המקצועי. כל זאת על מנת לתמוך ביעילות בכל סוגי הבעיות ותיקונם המהיר. המוסך מהווה מרכז שירות לרכבים מכל המרכז והשרון.
מוסך "בילי בע"מ" אינו מתפשר על בקרת איכות קפדנית. הלקוח מקבל הסבר מפורט על מהות הבעיה ודרכי הפתרון האפשריות. על מנת שיקבל את ההחלטה בהמלצתנו הטובה ביותר בשבילו. בסוף הטיפול בדיקה איכות מקיפה להבטחת איכות מדוקדקת.

שירות אוטו חלופי – חווית תאונה הגעת למוסך בילי בע"מ אנחנו דואגים ללקוח לרכב חליפי. אנו עובדים מול השמאים על מנת שתקבל את השירות היעיל והמהיר ביותר מול אירוע חוויתי שאין לך ניסיון בו. כל זאת על מנת שתצא עם התוצאה הטובה ביותר לך ורכבך.
אנא על תהסס לבדוק אותנו עכשיו

בילי אישי :0505303262